Termosy-kubki termiczne

Termos-kubek termiczny godny polecenia!

Od pewnego czasu jestem zafascynowana najnowszym modelem kubków termicznych.

Na pierwszy pogląd to są zwykła puszka, ale warto przyjrzeć się tej puszcze. Dokładnie obejrzawszy i sprawdziwszy wszystkie zalety uznałam że ta niezwykła puszka inaczej termos-kubek termiczny godny polecenia.

Najpierw tę puszki  zwracają uwagę ciekawymi wzorami i kolorystyką:

Potem zauważamy że kubek z powodzeniem może być  jak kubkiem tak i zwykłym termosikiem. Pojemność kubków od 0,4l do 0,5l. Zawartość z niego nie wyleje się nawet jeżeli będzie znajdować się w położeniu leżącym, w plecaku, torebce,samochodzie.

Kubek termiczny puszka Bańki 400ml  ust.

Kubek termiczny puszka Bańki

Kubek posiada ustnik z którego można się napić pod czas jazdy samochodem ,rowerem czy na spacerze nie rozpryskawszy zawartości i nie poparzyć się gorącym napojem.

Często korzystam z kubków w podróży i powiem tak że ten typ kubka naprawdę jest wygodny. Wielkość kubka pasuje do otworów w samochodzie, tak że kierujący, jak i pasażer zawsze mogą mieć go pod ręką. Przy spacerze, na wycieczcie, w górach w każdej sytuacji ten kubek się sprawdzi.

puszka raczki chlopak

Kubek termiczny Rączki czarny

Świetnie się spiszę również jako termosik do dziecka do szkoły, dla dorosłych do pracy,  na rower i w każdej innej sytuacji. Będzie przydatny o każdej porze roku ponieważ w gorące dni taka kolorowa puszeczka z chłodnym napojem posłuży zbawieniem dla rozgrzanego organizmu.

Stwierdziłam że przy takim dizajnie oraz różnymi możliwościami zastosowania ten termos-kubek termiczny godny polecenia na prezent dla każdej grupy wiekowej. Ja z pewnością ucieszyłam by się z takiego podarunku. A ty?

Zobacz tę kubki w sklepie

Specjalna okazja!

Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
kupon rabatowy 10% 
na akcesoria domowe.

Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zestaw do oprawiania i smażenia ryb

Kto nie lubi świątecznego karpia? Nie znam domu, gdzie zrezygnowali by z ryb na Wigilijnym stole. Oczywiście że królem wśród...

Zamknij