Zastosowanie | do garderoby

Kanał RSS dla tej sekcji

Koszyki i pudełka  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  Pokrowce i pudełka do przechowywania seria – bambus


   Pokrowce i pudełka do przechowywania, przydatne w każdym domu. Dzięki takim akcesoriom uporządkujemy swój dom, każda rzecz będzie miała swoje miejsce.

   Pokrowce i pudełka wykonane z polipropylenu zabezpiecza nasze ubrania i inne rzeczy od kurzu i zniszczeń pod czas przechowywania oraz pod czas podróży.

   Przy pomocy pokrowców i pudełek z serii bambus stworzymy spójny wizerunek  garderoby, oraz każdego pomieszczenia w którym ich wykorzystamy.

   Opis produktu

   • Produkt:  nowy, oryginalnie zapakowany
   • Producent: AWDinterior
   • Materiał: polipropylen

   Ceny

   Masz pytanie?

   Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę najlepiej dopasowaną do charakteru twojego wnętrza

   Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.


   Gratis! Po wypełnieniu formularza otrzymasz PORADNIK, z którego dowiesz się:

   Na co należy zwrócić uwagę dobierając akcesoria do kuchni, łazienki i garderoby

   • jak upiększyć kuchnię i łazienkę dzięki kolorystyce akcesoriów?
   • jakie znaczenie ma materiał i gatunek?
   • jak ważny jest aspekt zdrowotny?
   • co gwarantuje wygodę użytkowania?

   Do garderoby

    Dzisiejsze akcesoria do domu nie muszą już być brzydkie, nudne i niewygodne w użytkowaniu. Jest całe mnóstwo interesujących produktów, które cechują się różnorodną kolorystyką, funkcjonalnością, wysoką jakością wykonania, nowoczesnymi materiałami, wygodą użytkowania oraz dobrymi aspektami zdrowotnymi.

    Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

    Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

    Pokrowce     Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

     Przechowywanie rzeczy i ubrań

     Przechowywanie rzeczy i ubrańPory roku zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zimno, ciepło i znowu zimno. Rozbieramy się i znowu wkładamy na siebie wszystko co mamy z cieplejszej garderoby. Zazwyczaj ubrań mamy dość sporo i w związku z tym pojawia się problem – jak sobie z nimi poradzić? Gdzie przechowywać rzeczy, które ubieraliśmy na siebie zimą, a teraz mamy lato i na odwrót . Czytaj dalej →

     Specjalna okazja!

     Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
     kupon rabatowy 10% 
     na akcesoria domowe.

     Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!