O mnie

Natalia MarinskaWitam!

Nazywam się Natalia Marinska, sprzedaję akcesoria do kuchni, łazienki oraz przydatne rzeczy dla domu i rodziny, oprócz tego interesuję mnie wszystko co związane ze zdrowiem. Zdrowe gotowanie, zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia oraz profilaktyka zdrowia własnego i rodziny.

Sprzedając akcesoria do domu oraz drobne AGD, zawsze kieruje się własnymi doświadczeniami oraz doświadczeniami klientów co do zakupionych u mnie produktów. Jeżeli wypróbowałam dany produkt i jestem z niego zadowolona, to z czystym sumieniem polecam go swoim klientom. Jeżeli któryś z produktów z mojej oferty nie zdaję egzamin u mnie i moich klientów, to wykreślam taki produkt ze swojej oferty. Dlatego że często sama testuję sprzedawane przeze mnie przedmioty i biorę pod uwagę opinię moich klientów dzięki czemu mogę powiedzieć coś więcej o każdym produkcie. Nie sprzedaję rzeczy, których sama nie chciałabym mieć. Od pewnego czasu interesuje mnie również aspekt zdrowotny i bardzo cieszy mnie fakt iż mogę mieć w swojej ofercie przedmioty, które są dobre dla zdrowia rodziny.

Jestem również niezależnym konsultantem firmy Tiens, która to wykorzystując 5 tysięcy lat doświadczeń medycyny chińskiej i tybetańskiej pomaga nie tylko w utrzymaniu równowagi w organizmie człowieka, ale również nie dopuszcza do powstania chorób cywilizacyjnych takich jak nadciśnienie, cukrzyca, wysoki cholesterol i inne. Przyjmując preparaty firmy Tiens ludzie dosłownie „wstają na nogi”, mają więcej sił i energii, ponieważ organizm zyskuje siłę do walki z chorobą.

Jestem ekspertem zarówno w dziedzinie produktów do domu, jak również produktów Tiens, ponieważ wypróbowałam wszystko na sobie i cały czas z tego korzystam i stosuję. Na chwilę obecną już nie testuję, a świadomie używam preparatów, które dają mi niebywałą siłę, energię i chęć do życia.

Pragnę pomagać swoim klientom w doborze odpowiednich produktów dostosowanych do ich potrzeb zarówno jeśli chodzi o akcesoria do domu jak i preparaty do utrzymania zdrowia .

Zawsze chętnie odpowiadam na zadawane pytanie i służę pomocą.

Natalia Marinska