Moja opinia: łopatka

Akcesoria Kuchenne

  Akcesoria kuchenne mogą dziś być bardo ładne, kolorowe, a także praktyczne, stworzone z nowoczesnych materiałów.

  Bardzo polecam na przykład noże kuchenne z ceramiczną powłoką. Takimi nożami fajnie się kroi, bo nie przyklejają się do nich potrawy, krojone warzywa i owoce nie tracą witamin i mikroelementów.

  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  pamiętaj o podkładce pod kawiarkę

  Silikonowe formy w nowoczesnej kuchni

  silikonowa forma do babki

  W naszych kuchniach oprócz silikonowych akcesoriów sprawdzają się również silikonowe formy do pieczenia i przygotowywania potraw. Nie będę już opisywać wszystkich zalet takich naczyń, gdyż pisałam o tym już we wcześniejszym artykule opisując sylikonową stolnicę oraz akcesoria wykonane z silikonu. Z poprzednich artykułów wiemy już o wytrzymałości silikonu na wysokie i niskie temperatury, dlatego też naczynia i formy z sylikonu można używać w piekarnikach elektrycznych i gazowych, kuchenkach mikrofalowych oraz lodówkach i zamrażarkach .

  Czytaj dalej →

  pedzelki

  Silikonowe akcesoria kuchenne: podkładka pod garnek – to mój ulubiony!

  pedzelkiZ silikonu mamy dużą gamę akcesoriów kuchennych. Osobiście bardzo lubię silikonowe pędzelki, łopatki, szpatułki, a także uchwyt do garnków.

  Moim ulubionym przedmiotem z silikonu jest podkładka pod garnek lub inny gorący przedmiot. Odkąd ją mam to żadna czynność w kuchni nie odbywa się bez niej, zaczynając od porannej kawy, kiedy to moja ukochana kawiarka z pachnącą kawą wędruję na wspomnianą pomarańczową podkładkę.

  Muszę również dodać, że wszystkie silikonowe akcesoria i formy w mojej kuchni mają piękny pomarańczowy kolor, który to rozwesela kuchnie i dodaje jej swoistego uroku. Czytaj dalej →

  magnesy

  Nowoczesne materiały w kuchni – silikon

  magnesyCzym można zaskoczyć dziś gospodynie domową, która ma już wszystko w swojej kuchni. Wydawałoby się, że ciężko sprostać takiemu wyzwaniu. Mimo, że wiele z nas posiada wszystkie niezbędne rzeczy to zawsze znajdą się takie dodatki, które nas zadziwią swoją funkcjonalnością i wygodą w użytkowaniu.

  Czytaj dalej →

  Specjalna okazja!

  Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
  kupon rabatowy 10% 
  na akcesoria domowe.

  Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!