Zastosowanie | do przechowywania

Kanał RSS dla tej sekcji

Koszyki i pudełka  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  Pokrowce i pudełka do przechowywania seria – bambus


   Pokrowce i pudełka do przechowywania, przydatne w każdym domu. Dzięki takim akcesoriom uporządkujemy swój dom, każda rzecz będzie miała swoje miejsce.

   Pokrowce i pudełka wykonane z polipropylenu zabezpiecza nasze ubrania i inne rzeczy od kurzu i zniszczeń pod czas przechowywania oraz pod czas podróży.

   Przy pomocy pokrowców i pudełek z serii bambus stworzymy spójny wizerunek  garderoby, oraz każdego pomieszczenia w którym ich wykorzystamy.

   Opis produktu

   • Produkt:  nowy, oryginalnie zapakowany
   • Producent: AWDinterior
   • Materiał: polipropylen

   Ceny

   Masz pytanie?

   Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę najlepiej dopasowaną do charakteru twojego wnętrza

   Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.


   Gratis! Po wypełnieniu formularza otrzymasz PORADNIK, z którego dowiesz się:

   Na co należy zwrócić uwagę dobierając akcesoria do kuchni, łazienki i garderoby

   • jak upiększyć kuchnię i łazienkę dzięki kolorystyce akcesoriów?
   • jakie znaczenie ma materiał i gatunek?
   • jak ważny jest aspekt zdrowotny?
   • co gwarantuje wygodę użytkowania?

   Pokrowce    Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

    Pojemniki na ciasto     Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

     Co na przyprawy

     Co na przyprawy

     Co na przyprawyCoraz częściej zwracamy uwagę na jakość posiłków, które przyrządzamy w domu dla siebie i swojej rodziny.  Dlatego, żeby urozmaicić i wzbogacić smaki wykorzystujemy dużo przypraw i ziół. Świat przypraw w naszej kuchni jest tak różnorodny, że już trudno nad nim zapanować . Nie wiem jak sobie poradzić ze wszystkimi torebeczkami zwłaszcza tymi nie opisanymi, ale i opisanymi. Nadszedł, więc czas, żeby postawić i odpowiedzieć na pytanie: co na przyprawy? Czytaj dalej →

     Przechowywanie rzeczy i ubrań

     Przechowywanie rzeczy i ubrańPory roku zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zimno, ciepło i znowu zimno. Rozbieramy się i znowu wkładamy na siebie wszystko co mamy z cieplejszej garderoby. Zazwyczaj ubrań mamy dość sporo i w związku z tym pojawia się problem – jak sobie z nimi poradzić? Gdzie przechowywać rzeczy, które ubieraliśmy na siebie zimą, a teraz mamy lato i na odwrót . Czytaj dalej →

     Silikonowa forma do tarty GALICJA

     Forma do tarty

     tarta w ceramicznej formie

     Forma do tartej

     Kto z nas nie lubi tarty. Cienkie, wspaniałe, kruche ciasto  i oczywiście nadzienie – na ostro lub na słodko. Słowem  dla każdego coś dobrego, dla amatora każdego smaku! Ciasto nie wymaga za dużo wysiłku. Każdy, nawet ten który nigdy nie robił nic w kuchni – poradzi sobie. Bierzemy dobry, najlepiej sprawdzony przepis, produkty, formę i robimy ciasto. Przepis możemy znaleźć w internecie lub bierzemy od mamy czy od przyjaciółki.  Ale co z formą? Tu przydałoby się coś naprawdę dobrego! Czytaj dalej →

     Galaretki w pojemniku do ciast

     Pojemniki do ciast tortów

     Pojemnik do ciasta okrągły

     Często miałam dylemat gdzie ulokować świeżo upieczone ciasto, a także ciasteczka czy muffinki, aby pozostały świeże i nie wyschły?

     Z drobnymi ciasteczkami to jeszcze dawałam sobie rady, gdyż wkładałam je do garnka z pokrywką, ale z ciastem z blachy było znacznie trudniej . Ponieważ nie bardzo chciałam od razu kroić na kawałki, a w całości nie wiedziałam do czego by je włożyć,aby zachowało swój kształt.

     Najgorzej było latem kiedy należało przetrzymywać słodkie w lodówce, a było tam już dużo innych produktów, które nie dość, że zajmowały już wszystkie półki, to jeszcze pachniały inaczej, a nie chciałam, żeby tym zapachem przeszło ciasto. Czytaj dalej →

     Specjalna okazja!

     Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
     kupon rabatowy 10% 
     na akcesoria domowe.

     Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!