Moja opinia: podkładka pod garnek

Rękawice i uchwyty

  W jaki sposób chwycić  gorący garnek, pokrywę, wyciągnąć gorącą formę z piekarnika i nie poparzyć się . Oczywiście że musimy zastosować rękawice,  ściereczkę, ręcznik. Najciekawszym rozwiązaniem są rękawice i uchwyty wykonane z silikonu.Nie parzą, bardzo łatwe do utrzymania w czystości w ładnych kolorach. Każdy może dobrać odpowiedni do swoich upodobań oraz do wystroju swojej kuchni.


  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  pamiętaj o podkładce pod kawiarkę

  Silikonowe formy w nowoczesnej kuchni

  silikonowa forma do babki

  W naszych kuchniach oprócz silikonowych akcesoriów sprawdzają się również silikonowe formy do pieczenia i przygotowywania potraw. Nie będę już opisywać wszystkich zalet takich naczyń, gdyż pisałam o tym już we wcześniejszym artykule opisując sylikonową stolnicę oraz akcesoria wykonane z silikonu. Z poprzednich artykułów wiemy już o wytrzymałości silikonu na wysokie i niskie temperatury, dlatego też naczynia i formy z sylikonu można używać w piekarnikach elektrycznych i gazowych, kuchenkach mikrofalowych oraz lodówkach i zamrażarkach .

  Czytaj dalej →

  pedzelki

  Silikonowe akcesoria kuchenne: podkładka pod garnek – to mój ulubiony!

  pedzelkiZ silikonu mamy dużą gamę akcesoriów kuchennych. Osobiście bardzo lubię silikonowe pędzelki, łopatki, szpatułki, a także uchwyt do garnków.

  Moim ulubionym przedmiotem z silikonu jest podkładka pod garnek lub inny gorący przedmiot. Odkąd ją mam to żadna czynność w kuchni nie odbywa się bez niej, zaczynając od porannej kawy, kiedy to moja ukochana kawiarka z pachnącą kawą wędruję na wspomnianą pomarańczową podkładkę.

  Muszę również dodać, że wszystkie silikonowe akcesoria i formy w mojej kuchni mają piękny pomarańczowy kolor, który to rozwesela kuchnie i dodaje jej swoistego uroku. Czytaj dalej →

  magnesy

  Nowoczesne materiały w kuchni – silikon

  magnesyCzym można zaskoczyć dziś gospodynie domową, która ma już wszystko w swojej kuchni. Wydawałoby się, że ciężko sprostać takiemu wyzwaniu. Mimo, że wiele z nas posiada wszystkie niezbędne rzeczy to zawsze znajdą się takie dodatki, które nas zadziwią swoją funkcjonalnością i wygodą w użytkowaniu.

  Czytaj dalej →

  Specjalna okazja!

  Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
  kupon rabatowy 10% 
  na akcesoria domowe.

  Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!