Moja opinia: patelnie

Patelnie grillowe  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  Patelnie do ryb   Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

   Do jajek    Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

    Patelnie ceramiczne     Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

     Patelnie      Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

      Jak sprawdzić czy patelnia ma indukcyjne dno

      Jak sprawdzić czy patelnia ma indukcyjne dno

      Jak sprawdzić czy patelnia ma indukcyjne dnoCoraz większą popularnością cieszą się kuchenki indukcyjne. Takie kuchenki maja wiele zalet:

      • nie nagrzewają się
      • bardzo łatwo utrzymać je w czystości
      • zużywają mniej prądu – są ekonomiczne
      • nowoczesne

      Maja jedna wadę:

      • nie każde naczynie nadaje się na taka kuchenkę

      Jak mamy sprawdzić czy nasze naczynia mają indukcyjne dno, a tym samym nadają się na indukcję? Czytaj dalej →

      Patelnia ceramiczna – forum

      Patelnia ceramiczna-forumOstatnio na nowo zainteresował mnie temat patelni ceramicznej. Swoim rozważaniom poddałam myśl – warto czy nie warto zakupić taką patelnie? Chociaż w zasadzie w moim przypadku raczej chodziło o to czy polecić do zakupu – zaprezentować patelnię ceramiczną osobie, która bardzo dużo gotuje.

      Powiem jeszcze, że ja osobiście mam kilka takich patelni i bardzo je sobie chwale. Jednakże ze mną jest inaczej, bo co prawda używam patelnie prawie codziennie, ale nie tak intensywnie, jak moja dobra znajoma. Właśnie dlatego zdecydowałam zainteresować się tematem głębiej, poszperać w internecie oraz podpytać osoby, które kupiły sobie taką patelnię i używają  jej już dłuższy czas. W rezultacie powstał artykuł – Patelnia ceramiczna – forum. Czytaj dalej →

      Patelnie – rodzaje, czyli która powłoka patelni jest lepsza?

      PatelniaJak się w tym nie pogubić? Jak wybrać patelnię dostosowaną do naszych potrzeb? Po pierwsze należy się zastanowić dla przygotowania jakich potraw jest nam potrzebna taka patelnia. Wybierając Patelnię klasyczną uniwersalną (patelnia, która musi być w każdym domu) musimy zdecydować o jej wymiarach. W tej chwili mamy patelnie we wszystkich możliwych wymiarach zaczynając od 14 cm do 30 cm, a nawet większe. Możemy kupić patelnie, na których można zrobić tylko zasmażkę lub usmażyć jedno jajko lub patelnie, na której można przygotować danie dla 6 osobowej rodziny.

      Patelnia klasyczna może mieć podwyższone boki, a tym samym być wysoka co jest bardzo wygodna do duszenia potraw.

      Po wybranych wymiarach i wysokości przyszedł czas zastanowić się nad wyborem materiału naszej Patelni. Czytaj dalej →

      Patelnia

      Najlepsza patelnia – wybór zależy od jej przeznaczenia

      Patelnia do rybNie znam domu, w którym nie byłoby patelni. Na temat patelni można było by opowiadać bardzo dużo. Ponieważ już dawno minęły czasy kiedy w domu mieliśmy jedną patelnię, na której przyrządzali wszystkie potrawy, taki jak smażenie kotletów, duszenie mięs, smażenie ryb, naleśników czy placków. Teraz możemy wybierać w patelniach: Czytaj dalej →

      Specjalna okazja!

      Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
      kupon rabatowy 10% 
      na akcesoria domowe.

      Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!