Moja opinia: forma do chleba

Formy silikonowe  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  Formy nieprzywieralne   Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

   Do pieczenia chleba    Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

    żytni chleb na zakwasie wspomaga odchudzanie

    Żytni chleb na zakwasie wspomaga odchudzanie

    żytni chleb na zakwasie wspomaga odchudzanie

    Moje doświadczenia z żytnim chlebem są bardzo przyjemne ponieważ wyśmienicie smakuje, a do tego nie tuczy. Sprawdziłam, że od jednej bułki kupionej w sklepie potrafię na następny dzień mieć 1 kg więcej, a żytniego chlebka domowej roboty mogę zjeść więcej niż skibkę i nie ma żadnych ubocznych skutków w postaci zwiększenia masy ciała. Zaczynając piec swój chleb nie zdawałam sobie sprawy z tego, że jest tak zdrowy, a na dodatek, że to żytni chleb na zakwasie wspomaga odchudzanie.

    Czytaj dalej →

    forma do chleba wysmarowana masłem

    Co zrobić, aby chleb się udał

    co zrobić aby cleb się udałCzasem przy pieczeniu swojego chleba bywa tak, że pomimo, iż robimy wszystko zgodnie z przepisem, dokładnie odmierzamy składniki, mieszamy wszystko zgodnie ze wskazówkami, wkładamy do formy i dokładnie odliczamy czas na wyrastanie oraz pieczenie, to jednak nie wszystko wychodzi tak jakbyśmy tego chcieli, jak się spodziewaliśmy, jak miało być według receptury. To nam chlebek nie wyrósł, to jest za twardy, to z kolei wyszedł zakalec. I co tu począć? Dlaczego się tak stało? Co zrobiliśmy nie tak? Czytaj dalej →

    forma do pieczenia chleba

    Jaka forma do pieczenia chleba

    Formy do pieczenia chlebaDziś zgodnie z obietnicą powiem jakie moim zdaniem formy do pieczenia chleba najlepiej się sprawują. Prezentuję te, które wypróbowałam i uważam za najlepsze i dlatego właśnie w nich piekę swój chleb .
    Zaczynałam piec w tzw. keksówkach, czyli formach do pieczenia keksa, takich czarnych z nieprzywierającym pokryciem blachach polskiej firmy SNB o wymiarach 300x110x75 mm. Stwierdzam, że chlebek pieczony w nich był udany, tylko, że mam przepis z 1 kg mąki, więc jedna blaszka była za mała. Próbowałam piec w dwóch, ale wtedy drugi chlebek był mały, taki jakiś anemiczny. Czytaj dalej →

    Forma do pieczenia chleba silikonowa Orion

    Domowy chleb na zakwasie

    Forma do pieczenia domowego chleba SNB

    Ostatnio oglądałam program o tym, jak to niemieccy konsumenci decydują się na zakup zdrowej żywności. Pomyślałam – jak żywność może być niezdrowa?

    Od pewnego czasu uświadomiłam sobie, że świat się zmienia i to niestety nie na lepsze. Żywność trudno nazwać żywnością, bo nie zawiera w sobie życia. We wszystkich, no może prawie wszystkich produktach mamy same chemiczne składniki. Już zaczynając od podstawowego produktu – chleba. Na półkach w sklepie jest całe mnóstwo pięknych z wyglądu bochenków. Tylko w momencie, kiedy chcesz się zapoznać ze składem i czytasz etykietę to widzisz, że w sumie nie masz co kupić. Bo w chlebie żytnim jest 10% żytnej mąki, orkiszowym 5%, a w pszennym w ogóle nie podano ile czego. Rzadko kiedy możesz trafić na prawdziwy żywy, naturalny chleb. I co teraz? Czytaj dalej →

    Specjalna okazja!

    Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
    kupon rabatowy 10% 
    na akcesoria domowe.

    Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!