Moja opinia: przepis na kawe

Do kawy  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  tygielek Orion

  Parzyć kawę – jak i jaką

  Zobacz tygielek w sklepie

  Jak parzyć kawę, żeby jej smak był niepowtarzalny, a aromat zniewalał wszystkich wokół? Chciałabym zaproponować kilka możliwych sposobów dla osób, których nie stać na zakup drogich wysokociśnieniowych urządzeń do espresso.

  W dzisiejszych czasach można zaopatrzyć się we wszystko czego tylko dusza zapragnie, jednakże kluczowym problemem jest to, że nie zawsze mamy na to środki.

  Ja jednak uważam, że taki zakup nie jest niezbędny, żeby rozkoszować się smakiem wyśmienitej kawy przygotowanej w domowym zaciszu.

  Oczywiście zawsze możemy wybrać się na filiżankę prawdziwego espresso do dobrej kawiarni z koleżankami, znajomymi czy współmałżonkiem i wcale nie trzeba posiadać w domu urządzenia za kilkaset złotych, które poza tym, że nie jest przystępne jeśli chodzi o cenę to na dodatek zajmuję dość sporą przestrzeń w kuchni. Co prawda wszystko zależy od tego jakimi finansami i jaką przestrzenią dysponujemy, jednakże ja chciałabym zaproponować alternatywne rozwiązanie.

  Czyli czas na odpowiedź na pytanie parzyć kawę – jak i jaką?

  Czytaj dalej →

  Przepis na dobrą kawe

  Czy istnieje przepis na dobrą kawę

  Przepis na dobrą kaweWłaśnie nasunęło mi się takie pytanie – czy istnieję przepis na dobra kawę? Może ktoś ma taki przepis?

  Ja myślę, że każdy z nas ma swój, a może i nie jeden przepis i sposób.

  Ponieważ każdy ma inne upodobania i nawyki smakowe.

  Jedni pija tylko czarną gorzką, inni czarną, ale słodką lub z mlekiem.  Czytaj dalej →

  UWAGA! Przerwa urlopowa w dniach 20.07.2018 po 3.08.2018 Zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane od 6.08.2018 Serdecznie dziękujemy za skorzystanie z oferty naszego sklepu.

  Specjalna okazja!

  Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
  kupon rabatowy 10% 
  na akcesoria domowe.

  Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!