Moja opinia: jaki młynek

Młynki

  Młynki są bardzo przydatne dla tych którzy lubią gotować. Nic nie zastąpi świeżo zmielonego pieprzu lub innych ziół.Czasem potrzebujemy zmielić mak lub siemię lniane, orzechy i inne bakalii.

  Ładne i sprawne młynki pomogą nam w pracach w kuchni i skrócą czas przygotowania pysznych dań.


  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  Gdzie kupic?

  Mielenie kawy w młynku-ale jakim?

  mielenie kawy w młynkuOstatnio przeglądając ofertę ręcznych młynków do kawy zaczęłam rozmyślać, który z nich wybrać. Oferty poszczególnych młynków są bardzo różnorodne, a na dodatek jednakowo kuszące. Młynki różnią się między sobą niemalże wszystkim poza przeznaczeniem zaczynając od wyglądu skończywszy na żarnach do mielenia.

  Fantastycznie byłoby, aby mielenie kawy w młynku było  zarazem przyjemne, skuteczne oraz wygodne. Czytaj dalej →

  młynek do kawy-ręczny czy elektryczny

  Młynek do kawy – ręczny czy elektryczny

  młynek do kawy-ręczny czy elektrycznyW  poprzednich artykułach dużo pisałam o kawie – jak parzyć, w czym, jaką itp. Jednakże poruszając temat kawy nie sposób ominąć jeszcze jednej kwestii bezpośrednią z nią związanej, która zresztą już została przeze mnie poruszona, a mianowicie mielenie kawy. Możemy oczywiście kupić kawę już zmieloną i wówczas mamy problem z głowy, jednak jeżeli chcemy napić się kawy o niepowtarzalnym aromacie powinniśmy zdecydować się na zakup ziarnistej i mielić ją bezpośrednio przed sparzeniem. Tylko co zrobić jak chcemy mieć aromatyczną, świeżo zmieloną kawę z ziaren? To proste – musimy mieć młynek do kawy! No tak, niby oczywiste, tylko tutaj powstaje następne pytanie – jaki młynek wybrać? W dzisiejszych czasach, podobnie jak w każdej innej dziedzinie, jest w czym wybierać. Nadal są dostępne w sprzedaży młynki ręczne, ale również możemy wybierać spośród nowoczesnej technologii – młynków elektrycznych. I tu nasuwa się pytanie – jaki młynek do kawy- ręczny czy elektryczny? Czytaj dalej →

  Specjalna okazja!

  Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
  kupon rabatowy 10% 
  na akcesoria domowe.

  Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!