Patelnia do rybNie znam domu, w którym nie byłoby patelni. Na temat patelni można było by opowiadać bardzo dużo. Ponieważ już dawno minęły czasy kiedy w domu mieliśmy jedną patelnię, na której przyrządzali wszystkie potrawy, taki jak smażenie kotletów, duszenie mięs, smażenie ryb, naleśników czy placków. Teraz możemy wybierać w patelniach:

 • chcemy przyrządzić rybę , to wybieramy Patelnie do ryb, taka patelnia ma owalny kształt i mieści całą rybę, co pozwala przygotować rybę w całości bez dzielenia jej na kawałki.Patelnia do ryb
 • chcemy usmażyć naleśniki, to mamy Patelnie do naleśników, na której naleśniki same się pieką. Taka patelnia jest płaska i ma płytkie brzegi

  Patelnia do naleśników

  Patelnie do naleśników możesz obejrzeć tu

 • chcemy usmażyć coś bez tłuszczu? Żaden problem! Wystarczy wziąć Patelnie grillową. Jeśli mamy ochotę na zdrowy posiłek jest to najlepsza patelnia, gdyż posiada rowki, dzięki czemu potrawa nie przywiera, a my nie musimy używać tłuszczu. Patelnia taka jest kwadratowa lub prostokątna. Potrawy z mięsa, ryb czy warzyw można smażyć bez użycia tłuszczu otrzymując zdrowy i smaczny posiłek. Tłuszcz się wytapia i pozostaję pomiędzy rowkami.

  Patelnia grillowa

  Patelnie grillowe można obejrzeć tu

 • najlepszą patelnią do smażenia jajek po wiedeńsku oraz placków jest Patelnia do jajek. Taka patelnia posiada dołki w których zmieści się jajko, czy placek.

Patelnia do jajek

Patelnie według rodzajów i zapotrzebowań można obejrzeć oraz kupić TU

 

Masz pytanie?

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę najlepiej dopasowaną do charakteru twojego wnętrza


Gratis! Po wypełnieniu formularza otrzymasz PORADNIK, z którego dowiesz się:

Na co należy zwrócić uwagę dobierając akcesoria do kuchni, łazienki i garderoby

 • jak upiększyć kuchnię i łazienkę dzięki kolorystyce akcesoriów?
 • jakie znaczenie ma materiał i gatunek?
 • jak ważny jest aspekt zdrowotny?
 • co gwarantuje wygodę użytkowania?

Specjalna okazja!

Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
kupon rabatowy 10% 
na akcesoria domowe.

Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!