mycie i suszenie naczyńMycie naczyń, to temat który jest bliski każdemu kto przygotowuje posiłki, a tak się składa, że człowiek jest stworzeniem, które jeść musi, więc siłą rzeczy chcąc-nie chcąc musi myć naczynia, w których przygotowuje lub z których spożywa posiłki.

Właśnie dlatego, że każdemu z nas ten temat jest znany, zdecydowałam napisać o tym kilka słów. W sumie mycie naczyń to bardzo prosta czynność. Wystarczy woda, płyn, gąbka i już możemy zmywać naczynia. Jednakże co z naczyniami po ich umyciu? Jak je wysuszyć? Jak wybrać suszarkę do naczyń?

Doskonale zdaję sobie sprawę, że odpowiedź na to pytanie dla wielu nie jest prosta, gdyż obecnie na rynku jest bardzo duży wybór suszarek. Jednakże to właśnie dzięki temu, ze mamy aż tak duży wybór możemy dobrać odpowiednią suszarkę do naszych potrzeb oraz wystroju kuchni. Oczywistym wydaje się też fakt, iż zależy nam na trwałości suszarki, aby jak najdłużej ładnie wyglądała i nie straszyła rdzą, co zdarza się często w przypadku tak zwanych “nierdzewnych suszarek”. Poza tym warto wpuścić do naszej kuchni trochę koloru i możemy to zrobić również za pomocą suszarki do naczyń.

mycie i suszenie naczyń

 

Nowoczesna kuchni łączy w sobie chłód stali z ciepłem kolorów. Kolory, które królują w dzisiejszych wystrojach kuchennych to:

  • pomarańcz
  • zieleń
  • fiolet

Właśnie z myślą o wygodnym suszeniu naczyń na ładnej stalowej suszarce powstała suszarka silikonowa. Dzięki użyciu nowoczesnego materiału, jakim jest silikon, suszarka nie tylko została ozdobiona pięknymi kolorami, ale również jest zabezpieczona przed działaniem wody w najbardziej podatnych na korozję punktach. 

 

mycie i suszenie naczyń

 

 

Taka nowoczesna suszarka urzekła mnie swoim wyglądem oraz funkcjonalnością. Występuje ona w trzech najmodniejszych kolorach:

  • pomarańczowym
  • zielonym
  • fioletowym

Mycie i suszenie naczyń
Posiada ociekacz na sztućce oraz szklanki. A jeżeli mamy wystrój w innym kolorze w naszej kuchni możemy zdecydować się na zakup takiej w neutralnym kolorze – szarym. Tę piękną i zarazem bardzo funkcjonalną suszarkę oferuje nam producent Galicja. Z taką suszarką mycie i suszenie naczyń , szczególnie to drugie , jest proste i przyjemne. A to dla tego że taka suszarka oprócz tego ze funkcjonalna jeszcze i ładnie prezentuję.

Oprócz silikonowej suszarki do naczyń firma proponuję również silikonowy ociekacz na sztućce, który występuję w tych samych kolorach co suszarka do naczyń.

mycie i suszenie naczyń
Mycie i suszenie naczyń

 

I jak podobają się wam zaproponowane przeze mnie suszarki i ociekacze? Mnie osobiście urzekły i mają stałe miejsce w mojej kuchni :)

Zainteresowanych zakupem zapraszam do kliknięcia tutaj

 

 

 

Masz pytanie?

Wypełnij formularz, a dostaniesz ofertę najlepiej dopasowaną do charakteru twojego wnętrza

Gratis! Po wypełnieniu formularza otrzymasz PORADNIK, z którego dowiesz się:

Na co należy zwrócić uwagę dobierając akcesoria do kuchni, łazienki i garderoby

  • jak upiększyć kuchnię i łazienkę dzięki kolorystyce akcesoriów?
  • jakie znaczenie ma materiał i gatunek?
  • jak ważny jest aspekt zdrowotny?
  • co gwarantuje wygodę użytkowania?

Specjalna okazja!

Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
kupon rabatowy 10% 
na akcesoria domowe.

Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!

Przeczytaj poprzedni wpis:
mielenie kawy w młynku
Mielenie kawy w młynku-ale jakim?

Ostatnio przeglądając ofertę ręcznych młynków do kawy zaczęłam rozmyślać, który z nich wybrać. Oferty poszczególnych młynków są bardzo różnorodne, a na dodatek...

Zamknij