Dozownik do naczyń

Suszarka i dozownik do naczyń w tej samej kolorystyce

Jedna z moich klientek zainspirowała mnie do napisania o dozowniku na płyn do naczyń. Klientka ta zakupiła u mnie kilka produktów – w tym suszarkę do naczyń oraz dozownik do mydła. Była tak zadowolona z zakupu, że nawet wysłała mi zdjęcie, jak produkty wyglądają  u niej w kuchni. Powiem szczerze, że bardzo mi się spodobało, nie oczekiwałam takiego efektu.

Pomyślałam sobie, że to bardzo dobra inspiracja dla innych, gdyż sama zawsze miałam problem z nieładną butelką od płynu do naczyń. Co tu dużo mówić na pewno nie dodawała ona uroku mojej kuchni. Zresztą zwykła butelka nie dodaje uroku żadnemu wystrojowi kuchni. Co prawda w tej chwili są inne rozwiązania, ale nie dla każdego. Osoba, która dopiero zaczyna urządzać swoją kuchnie ma możliwość zakupu zlewu ze specjalnym otworem pod dozownik na płyn do  naczyń. Ale co zrobić jeżeli już dawno urządziłeś swoją kuchnię i nie masz w zlewie otworu przeznaczonego na ten cel? Jest na to sposób. W sprzedaży są specjalne dozowniki do płynów stalowe i szklane, jednakże bardzo często kosztują dość dużo. Rozwiązanie, na które wpadła moja klientka nie było, aż tak kosztowne. A efekt jest świetny. Po prostu dobrała w odpowiednim kolorze suszarkę do naczyń i dozownik do mydła w płynie. Wlała do takiego dozownika płyn do naczyń i gotowe. Dozownik jest w bardzo przystępnej cenie, można go kupić w kolorach, w których są dostępne suszarki do naczyń. Zresztą można dobrać  dozownik  nie tylko do suszarki. Ja np. dobrałam do koloru płytek, bo tak akurat mi pasowało.Dozownik na płyn w kuchni

Mało tego teraz można kupić nawet dozowniki z miejscem na gąbkę.

Dozowniki z gąbką i bez seria Silvia

Dozownik z gąbką i bez

Ja mam zwykły dozownik i przez to nie wiedziałam gdzie wkładać gąbkę, więc dokupiłam sobie mydelniczkę z tej samej serii co dozownik i tam wkładam gąbkę. Ale pomysł na dozownik z gąbką bardzo mi się spodobał. A tobie? Który dozownik na płyn do naczyń wybierzesz – ten z gąbką, czy bez?

Co myślisz o takim połączeniu dozownika i suszarki do naczyń?

Zobacz w sklepie produkty z tego artykułu

 

Specjalna okazja!

Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
kupon rabatowy 10% 
na akcesoria domowe.

Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Silikonowe stolnice! -10% na 7 dni

(22.11.2013-28.11.2013) [products ids="9689, 9684, 9679"]

Zamknij