Blok na noże kuchenne

Mój uniwersalny blok na noże

Nareszcie mam porządek z nożami w kuchni. Mam nowiutki  blok na noże kuchenne. Bardzo ładny, pomysłowy i uniwersalny.

Do tej pory miałam dwa bloki drewniane z nożami. Do tego jeszcze kilka noży w szufladzie. Błoki zajmowały miejsce w kuchni, a i tak nie mieściły wszystkich noży. Największy problem miałam z ceramicznym nożem. Ze względu na jego delikatność musiałam cały czas uważać jak i gdzie go odkładam. Do drewnianych bloków nie mogłam go dać ponieważ każdy miał swój komplet. Każdy nóż w drewnianym bloku ma swoje miejsce i nić innego już tam nie zmiescisz. Resztę drobnych noży też nie miałam pod ręką, chowałam do szuflady.

Ten nowoczesny blok  jest super. Ma uniwersalny kolor -czarny. Pasuję mi do płyty kuchennej i okapu. Zastanawiałam się nad pomarańczowym kolorem, ale ostatecznie wybrałam ten czarny i dobrze zrobiłam. Mam dużo pomarańczowych dodatków ,a co za dużo to nie zdrowe.Blok z nożami

Do bloku weszły wszystkie moi noże z obydwóch bloków drewnianych , wszystkie pojedyncze i najważniejsze, mój ceramiczny nóż. A wszystko dla tego ze blok jest tak cudownie pomyślany że dzięki wkładu z nitek polipropylenu zmieści noże o różnej długości i szerokości. Noże można wkładać byle jak a zawsze się zmieszczą.

Ten blok na noże kuchenne ma nowoczesny i prosty wzór, co sprawia że pasuję do każdej kuchni. Mam teraz swoi noże zawsze pod rekom i w jednym miejscu .

blok do noży czarny-sriodek

Tak wygląda wkład stojaka

Zauważyłam że z każdym dniem przybywa podobnych stojaków.Jest możliwość dobrania odpowiedniego do każdego wystroju i wnętrzarza. Są bloki w różnych kolorach,wymiarach a nawet kształtach. A ich funkcjonalność doceniłam nie tylko ja.

Teraz jest duży wybór  noży ceramicznych, powlekanych ceramicznym pokryciem,stalowych. Kupisz ich pojedyncze i w zestawie. Za zwyczaj pakowane w prezentowe pudełko. Tego typu stojak-blok na noże jest rewelacyjnym rozwiązaniem, które pomoże nam mieć wszystkie nasze noże pod ręką.

Zobacz bloki na noże w sklepie

Specjalna okazja!

Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
kupon rabatowy 10% 
na akcesoria domowe.

Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak dbać o patelnię ceramiczną

[caption id="attachment_13283" align="alignleft" width="300"] Osuszanie patelni[/caption] Na dzień dzisiejszy zdecydowanie królową wśród swoich koleżanek patelni jest patelnia z ceramicznym pokryciem.Spisuję...

Zamknij