Moja opinia: ciśnieniowy zaparzacz do kawy

Do kawy  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  Kawa w kawiarce

  Jaka kawiarka – czym się różnią kawiarki?

  Kawiarki różnią się materiałem, formą – wyglądem, firmą zlecającą produkcję oraz jakością wykonania. Materiał z którego są zwykle wykonane, to stop aluminium lub stali. Niektóre są łączone z ceramiczną górą.

  Pierwsza włoska oryginalna kawiarka została wykonana z aluminium. Teraźniejsze kawiarki aluminiowe są wykonany ze stopu aluminium. Są zbadane i bezpieczne dla zdrowia. Jednakże nie należy ich myć środkami chemicznymi, aby nie wydzielały niebezpiecznych związków.

  Czytaj dalej →

  Kawiarka

  Kawiarka

  KawiarkaKafetierkia, makinetka, kawiarka, espresso, Moka Express – co to jest?

  To jest po prostu ciśnieniowy zaparzacz do kawy. Pierwsza oryginalna kawiarka powstała we Włoszech. Właśnie nazwa makinetka pochodzi od włoskiego “macchinetta”. Kawiarki są bardzo popularne we Włoszech, USA, Szwecji i stają się coraz bardziej popularne w Polsce.

  Smak kawy z takiej kawiarki jest wyśmienity, kawa mocna, wspaniale pachnie i nie posiada fusów. Stawia na nogi i podnosi nastrój.

  Kawiarka to niewielki czajniczek, który ma trzy części. Część dolną na wodę, sitko – lejek do suchej kawy, oraz górny zbiorniczek na gotowy napój.

  Czytaj dalej →

  Specjalna okazja!

  Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
  kupon rabatowy 10% 
  na akcesoria domowe.

  Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!