Moja opinia: najlepsze noże

Blok na noże kuchenne

Blok na noże kuchenne

Mój uniwersalny blok na noże

Nareszcie mam porządek z nożami w kuchni. Mam nowiutki  blok na noże kuchenne. Bardzo ładny, pomysłowy i uniwersalny.

Do tej pory miałam dwa bloki drewniane z nożami. Do tego jeszcze kilka noży w szufladzie. Błoki zajmowały miejsce w kuchni, a i tak nie mieściły wszystkich noży. Największy problem miałam z ceramicznym nożem. Ze względu na jego delikatność musiałam cały czas uważać jak i gdzie go odkładam. Do drewnianych bloków nie mogłam go dać ponieważ każdy miał swój komplet. Każdy nóż w drewnianym bloku ma swoje miejsce i nić innego już tam nie zmiescisz. Resztę drobnych noży też nie miałam pod ręką, chowałam do szuflady. Czytaj dalej →

Noże

  Kuchnia bez noży nie istnieję. Ale najciekawszym jest to że przy nowoczesnych technologiach noże mogą być nie tylko narzędziem pracy,a  również ozdobą kuchni.
  Wykonane z nowoczesnych materiałów, na przykład innowacyjne noże z ceramiki nie tylko wyśmienicie kroją, długi czas pozostają super ostre, obojętne chemicznie, nie wchodzą w reakcję z kwasami i sokami, nie pozostawiają na krojonych produktach metalicznego posmaku, a sami też nie przenoszą zapachów i posmaku z tych produktów. Wystarczy opłukać nóż. Również na uwagę zasługują noże stalowe powlekane ceramiką. Są piękne i wytrzymałe.


  Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

  Akcesoria Kuchenne

   Akcesoria kuchenne mogą dziś być bardo ładne, kolorowe, a także praktyczne, stworzone z nowoczesnych materiałów.

   Bardzo polecam na przykład noże kuchenne z ceramiczną powłoką. Takimi nożami fajnie się kroi, bo nie przyklejają się do nich potrawy, krojone warzywa i owoce nie tracą witamin i mikroelementów.

   Powyższa lista, to tylko mały wycinek dostępnych produktów. Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci dobrać zestaw akcesoriów do domu, idealne dopasowanych do Twoich potrzeb i klimatu Twojego mieszkania – podaj więcej informacji czego poszukujesz.

   Noże ceramiczne – opinie

   Noże ceramiczne-opinieNa początku roku zrobiłam sobie prezent w postaci ceramicznego noża. Od ponad 1,5 roku mam takie noże w ciągłej sprzedaży. Zaczęłam oferować noże nie będąc pewną czy ten produkt jest wart uwagi oraz swojej ceny. Ze względu na to, że  klienci bardzo często pytali mnie o taki noże, to rozejrzałam się i wprowadziłam do swojej oferty.

   Przeczytawszy instrukcję do obsługi tego cudeńka i wziąwszy pod uwagę cenę, nie rozumiałam dlaczego klienci są zainteresowani zakupem tak drogich noży. Teraz jak już jestem szczęśliwym posiadaczem tego nowoczesnego noża – wiem dlaczego jest tak popularny. Uznałam, że napisze artykuł na temat – noże ceramiczne opinie. Chodzi o moją opinię oraz opinie klientów i moich znajomych, którzy z zachwytem wypowiadają się na temat użytkowania. Czytaj dalej →

   Specjalna okazja!

   Wygenerowaliśmy dla Ciebie 
   kupon rabatowy 10% 
   na akcesoria domowe.

   Kliknij i pobierz teraz kupon rabatowy!